PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32700}

I twoją matkę też

Y tu mamá también
7,1 29 536
ocen
7,1 10 1 29536
7,2 18
ocen krytyków
I twoją matkę też
powrót do forum filmu I twoją matkę też

W końcu w publicznej telewizji obejrzałam film, który mnie zaciekawił, rzeczywiście na pierwszy rzut oka film jest zbytnio erotyczny i wulgarny, ale jest też wielowymiarowy, poza ejakulacją do basenu, i głupowatymi rozmowami jest o śmierci i przemijaniu, ciężkiej sytuacji w meksyku, nie każdemu może się spodobac , nie zachwycił mnie,ale planuje obejrzec więcej filmów Almodovara.

gladziullka_2

To nie jest film Almodovara ;)

ocenił(a) film na 8
gladziullka_2

to nie jest film almodovara

///moj post byl za krotki

gladziullka_2

Mnie ten Meksyk się podobał - przynajmniej w tym filmie. Pomijając
sytuacje w tym kraju, podobało mi się to słońce, te drogi, te plaże.
Stare auto i inne kolory.

Puenta zaskakująca nie ogladałem od początku

ocenił(a) film na 8
pawell84

Nie jest to film Almodovara, ale bardzo w jego stylu, moim zdaniem... Gorzka opowieść o życiu, motyw śmierci, brak tematów tabu, w trakcie oglądania ciągle się dziwiłem, że to nie jego obraz.

ocenił(a) film na 7
gladziullka_2

Szczerze, zachwycona też nie jestem, ale dość pozytywnie zaskoczona. Spodziewałam się czegoś gorszego, a tu proszę. Okazuje się, że pod niekiedy prostacką etykietą życia dwóch chłopaków i dziewczyny, która się w nim zjawia na kilka dni kryje się coś głębszego. Polecam film, jednak jest on dość specyficzny więc nie każdemu się może spodobać.

gladziullka_2

Wlaśnie nie wiem co wypaliłam z tym Almodovarem:), jak się tylko zorientowałam to było już za późno:), co nie zmienia faktu,że muszę bliżej zapozna się z meksykańskim kinem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones