PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32700}

I twoją matkę też

Y tu mamá también
7,1 29 536
ocen
7,1 10 1 29536
7,2 18
ocen krytyków
I twoją matkę też
powrót do forum filmu I twoją matkę też

co to za film?

ocenił(a) film na 3

moim zdanie ten film jest baznadziejny ponieważ wszystko się kręci wokół jednego tematu [sex] osobiście fiml mi sie nie podobał i strasznie mnie nudził ...

ocenił(a) film na 9
x_ewela_x

Bo to nie jest film dla takich osób jak Ty. Osób których widzą tylko 1plan i seks.

Ten film tak naprawdę jest wspaniałym weryfikatorem, pokazuje nam kto choć trochę zna się na kinematografii.

ocenił(a) film na 2
Mr_Dark19

Twn film jest niczym nie polecam nie bylo nic godnego uwagi w tym filmie :/ naprwaede odradzam straty czasu na ten film i dziwi mnie ta ocena ode mnie 2/10

x_ewela_x

ee tam nie znasz sie;] "I twoja matke tez" to rewelacyjny film, to nie bylo tylko o seksie,widac nie doszukales sie glebszych tresci,a szkoda bo takie tam byly;d

ocenił(a) film na 9
LotteLita

Nie wiem, czy warto, po raz kolejny, podejmować ten sam wątek. Jeśli ktoś widzi tam tylko seks, to pozostaje mi tylko współczuć.
Nie chce mi się więcej tego powtarzać...

użytkownik usunięty
x_ewela_x

Film rzeczywiście jest nieciekawy, kręci się wokół jednego tematu, a ten wątek z rakiem to scenarzyści chyba na siłę wepchnęli do scenarisza, aby film wydawał sie nieco "ambitniejszy" co przynioso odwrotny rezultat... Nie rozumiem wysokiej oceny dla tego filmu. jak dla mnie 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones