PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32700}

I twoją matkę też

Y tu mamá también
7,1 29 536
ocen
7,1 10 1 29536
7,2 18
ocen krytyków
I twoją matkę też
powrót do forum filmu I twoją matkę też

Oglądałem go 2 razy i za każdym razem duzo myślałem o sensie, przekazie tego filmu ;] Opowiada on o 17 latkach (sam mam akurat 17 lat :D ) , którzy używają życia na wszystkie sposoby, a przede wszystkim zastanawiają się nad własnoą seksualnością . Powiem szczerze że połowy z tych rzeczy co oni robią w filmie przeciętny 17-latek nigdy nie doświadczył i może nie doświadczy. Trzeba wziąść pod uwage fakt, że aktorzy którzy odgrywają główne role mają po 22, 23 lata !! więc z tymi 17 latami reżyser troche przesadził ;D oni własnie zdają mature więc u nas te osoby są w wieku ok. 19-20 lat ;]. Próbowałem przenieśc film w realia Polski :D chyba by się nie udało ;/ a szkoda bo powiem szczerze że sam chciałbym przeżyć to co główni bohaterowie filmu ale pewnie nie przeżyje ;] Ogólnie mówiąc film mi się bardzo podobał a szczególnie zakończenie jest świetne ale bardzo smutne szkoda ;) wolałbym żeby Julio i Tenoch zostali dalej przyjaciółmi bo w moim odczuciu pasowali do siebie :D a co do Luisy to na końcu zrozumiałem jej postępowanie i tak szczerze mówiąc nie dziwie się jej ;) POLECAM !! jeden z moich ulubionych filmów Tak na koniec : aktorzy grają świetnie i pragne zauważyć że są bardzo odważnie, chodzi mi o wiele scen erotycznych które odbywały się przy całej ekipie no ale cóz taki jest zawód aktora :D

ocenił(a) film na 6
The_Gentle_Barbarian

Właśnie tego filmu nie można przenosić na jakiekolwiek inne realia.
Dla mnie to Meksyk i tyle :]
Wydaje mi się, że tam 17latkowie tak się zachowują.

Aktorzy zagrali rewelacyjnie !!
Wielu amerykańskich, "oscarowych" aktorów nie zrobiłaby tego co oni !!
NIESAMOWITE, naprawdę..

Wątek Luisy bardzo mnie urzekł..

użytkownik usunięty
The_Gentle_Barbarian

Fim mnie tak niesamowicie urzekł, że nie mogłam się otrząsną przez tydzień! Niesamowicie mi się podobał. Jedank uważam, że takie kino nie jest dla wszystkich, bo jak wiadomo coraz więcej ludzi woli oglądać amerykańskie filmy, przy których można wyłączyć pracę mózgu. Bardzo lubię Bernala i myślę , że jest dobrym i na szczęście niekomercyjnym aktorem. Znasz hiszpański, więc jeszce lepiej mi się oglądało tę produkcję. Jeśli chodzi o role erotyczne odgrywane przez tych "chłopców", to może nie były one dla nich aż tak koszmarne, ponieważ "I tu mama tambien" nie był ich pierwszym filmem w którym zagrali raem. Gorąco polecam!!

w których filmach jeszcze zagrali razem ??

The_Gentle_Barbarian

film udalo mi sie obejrzec wczoraj ... dopiero ;) bardzo mi się podobal, i popieram przedmowcow, ze gra aktorow byla b. odważna.
sam film zmusil mnie do roznorakich przemyslen na temat zycia... mysle ze warto zobaczyc :)

gdzie ci aktorzy jeszcze grają - nie wiem, ale chetnie sie dowiem :)

The_Gentle_Barbarian

Film rzeczywiście niezły ale wasze wszystkie wypowiedzi do bani

The_Gentle_Barbarian

no ale lezeli ktos ma wsrod ulubionych Titanica no to nie mozna sie dziwic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones